Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE (HPP, DPP) (VHODNÉ I PRO OZP)

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE (HPP, DPP) (VHODNÉ I PRO OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:20/4/2018 (HPP, DPP) (VHODNÉ I PRO OZP) a: 4/9/2018
Pracovní doba denní směna od 05.00-17.00 hod., noční od 17.00-05.00 hod.
Náplň práce:
- ochrana a kontrola majetku klienta, kontrola osob při vstupu, pravidelné pochůzky, obsluha vrátnice
Požadujeme:
- základní znalost PC
- pečlivost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Obsluha parkoviště Pracoviště: Kocourovec č.p. 2, Přáslavice. Firma LAMMEL HOLDING s.r.o. přijme na pozici obsluha parkoviště muže nebo ženu na zkrácený pracovní poměr. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí i kolektivu. Požadujeme dobrou komunikaci s lidmi, ...
LAMMEL HOLDING s.r.o. Přáslavice, Inzerováno včera

Technický údržbář/ka objektu Pracoviště: Kocourovec č.p. 2, Přáslavice. Firma LAMMEL HOLDING s.r.o. přijme zaměstnance na pozici technický údržbář/ka objektu. Požadujeme zručnost, všestrannost a obratnost. Nabízíme práci v dobrém pracovním kolektivu. Případní zájemci, prosím ...
LAMMEL HOLDING s.r.o. Přáslavice, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA Nástup možný dle dohody,do funkce zaučíme, praxe v obrou výhodou. Životopis se souhlasem ůžívání osobních údajů pro pracovně-právní účely zasílejte na email: hlubkova@odtempo.cz Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Ludgeřovice.
TEMPO, obchodní družstvo Ludgeřovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit