Skladník/skladnice

  • Proboštov

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká:
- práce s PC
- příjem a výdej zboží, evidence dílů
- práce na vysokozdvižném vozíku do 7m
- příprava dílů pro výrobu, montáž
- export zboží, import zboží
- evidence měřidel, evidence nářadí

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:
- SO, ÚSO, SŠ vzdělání v oboru
- aktivní znalost MS office (Word, Excel)
- samostatnost, přesnost, spolehlivost
- schopnost rychlého zapracování, flexibilitu
- vítána komunikativní znalost německého jazyka, popř. anglického jazyka

Co nabízíme:
- zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti
- odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- stravování v závodní jídelně
- pracovní směny: ranní a odpolední, od pondělí do pátku, 37,5 hodin/týden
- možnost prodloužení na dobu neurčitou
výhody: 5 týdnů dovolené, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, podpora sportovní činnosti

5 týdnů dovolené, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, podpora sportovní činnosti

Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo skladník/skladnice pro lokalitu Proboštov.