Projektový manažer/ka - dotační problematika

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Projektový manažer/ka - dotační problematika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - DOTAČNÍ PROBLEMATIKA
Nástup červen/červenec 2018
Požadavky na zaměstnance: Základní znalosti v oblasti účetnictví a ekonomických pojmů. Schopnost komunikace s klienty a poskytovateli dotace. Schopnost samostatné práce. Schopnost plánování si vlastní práce a splnění termínu. Ochota pracovat. Schopnost orientace a pochopení textu. Nekonfliktní a pozitivní vystupování vůči klientům a poskytovatelům dotace. Výborná znalost a ovládání PC a MS office (microsoft word, excel, outlook). Výborná znalost a schopnost písemné komunikace - emailové komunikace a telefonní komunikace. Znalost a schopnost ovládání systému MS2014+
Náplň práce: Vlastní studium podmínek a pravidel vyhlášených programů poskytovatelů dotace. Oslovení klientů za účelem přestavení podmínek dotačního programu. Komunikace s klientem za účelem přípravy podkladů k práci. Příprava podnikatelských záměru /studií proveditelnosti/ dle osnovy poskytovatelů dotace. Příprava elektronických žádostí v MS2014+. Příprava finančních analýz a CBA analýza. Příprava žopl a monitorovacích zpráv v systému MS2014+. Vedení administrativní dokumentace. Absolvování schůzek s klientem. Realizace výběrových řízení mimo režim zákona (dle pravidel pro výběr dodavatelů).
Nabízíme: Dlouhodobá stabilní práce v přátelském kolektivu
První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: obchod@udvoupastelek.cz
Volné místo projektový manažer/ka - dotační problematika pro lokalitu Valašské Meziříčí.