skladový operátor

  • Kroměříž

Pracovní místo ( skladový operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce - manipulační práce ve skladu, balení a označování finálních produktů, příprava tuzemských i zahraničních expedic, evidence a kontrola skladových zásob
- Požadavky - základní znalost práce na PC, nadšení a chuť do práce, samostatnost a organizační schopnosti, ochota učit se novým dovednostem, platný řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost
- Společnost nabízí - osobní složka mzdy až do výše 30%, nárok na 13. a 14. plat (dle hospodářských výsledků firmy), příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zaškolení a získání oprávnění pro VZV, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (se štědrým příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Blanka Tomaštíková, personální středisko, tel.č. 573 592 578, e-mail: tomastikova@magneton.cz
Volné místo skladový operátor pro lokalitu Kroměříž.