Pracovník/ce úklidu společných prostor v bytových domech

  • Český Krumlov

Pracovní místo ( Pracovník/ce úklidu společných prostor v bytových domech ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení proběhne dne 14.5.2018 v 9:00 h na Úřadu práce ČR, KoP Český Krumlov na adrese 5. května 299, Český Krumlov (modrobílá budova u řeky, druhé patro - zasedací místnost).
Výběrové řízení (další kolo výběrového řízení) proběhne dne 14.5.2018 v 10:20 h na Úřadu práce ČR, KoP Český Krumlov na adrese 5. května 299, Český Krumlov (modrobílá budova u řeky, druhé patro - zasedací místnost).
Pracovník/ce úklidu - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Jedná se o úklid společných prostor bytových domů (zametání, vytírání, otírání prachu, mytí oken apod.). Úklidy se provádějí pouze v pracovní dny. Místo práce - obytné domy klientů v Českém Krumlově. Každý dům je vybaven úklidovou místností, kde je možné se převléknout do pracovního oděvu. Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, samostatnost, pracovitost. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.5.2018. Mzda 12.200,-- - 14.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Hála Pavel, volejte od 8:00 do 17:00h tel.: 733 674 464, e-mail: hala.pavel@nasuklid.cz. Ověřeno 23.4.2018.
Volné místo pracovník/ce úklidu společných prostor v bytových domech pro lokalitu Český Krumlov.