Obchodní asistent/ka + pomocná účetní - nábytkové kování, interiérové doplňky

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní asistent/ka + pomocná účetní - nábytkové kování, interiérové doplňky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Budeme se těšit na Vaše životopisy, které prosím zasílejte na adresu: lubos.kopecky@kopeckycz.cz

Obchodní asistent/ka a pomocná účetní - nábytkové kování a interiérové doplňky
Pro naši stabilní společnost působící na trhu od roku 2000, hledáme z důvodu rozšíření týmu usměvavého a dynamického člověka na pozici obchodní asistentky. Pokud zvládnete dobře komunikovat, jste samostatná a precizní, těšíme se právě na Vás.
Co bude náplní Vaši práce:
příjem objednávek, fakturace a obsluha zákazníků na prodejně v Brně
vyřizování administrativních záležitostí společnosti
kontrola přijatých účetních dokladů
příprava dokladů k zaúčtování
pomocné účetní práce pod vedením hlavní účetní
stahování bankovních výpisů
příprava pravidelných měsíčních reportů
Co od nás můžete očekávat
zajímavé platové ohodnocení
přátelskou podporu pracovních aktivit obchodního asistenta ostatními členy týmu (vedení, administrativa, provoz)
pozitivní firemní hodnoty, přátelské vztahy
profesní růst (zkušenosti, tréninky)
Firemními benefity jsou:
práce v centru Brna s možností nástupu ihned
příznivá pracovní doba v jednosměnném provozu
společná koordinace cílů a jejich naplňování
zaměstnanecké výhody (stravenky, firemní akce, slevy na produkty a další)
Na co se těšíme od Vás:
ukončené SŠ/VŠ vzdělání (minimálně s maturitou)
zaměřenost na výsledky a chuť zodpovědně pracovat
ochotu učit se novým věcem a neustále se vzdělávat
příjemné komunikační schopnosti a vystupování
pečlivost a schopnost samostatně pracovat
znalost účetnictví výhodou
uživatelskou znalost práce na PC
Volné místo obchodní a