Referent cestovní kanceláře se znalostí italštiny

  • Brno

Pracovní místo ( Referent cestovní kanceláře se znalostí italštiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem!
Požadavky:
- znalost italštiny na velmi dobré komunikativní úrovni
- schopnost vstřícné komunikace se zákazníky
- zájem o cestovní ruch, praxe či vzdělání v oboru je výhodou, ne podmínkou
- kreativní myšlení
- preferujeme střední a vyšší vzdělání s dobrou jazykovou kulturou (gramatika, vyjadřování), ale míra vzdělání není při splnění těchto předpokladů tak zásadní
- výborná znalost práce na PC (Word, Excell, Outlook)
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, dobré organizační dovednosti

Náplň práce:
- kontakt s českými zákazníky a zahraničními partnery
- nabídka a prodej pobytů a zájezdů do Itálie
- pracovník má na starosti svěřený úsek Itálie, o který se stará, kde má volnost v jeho rozvíjení a rozšiřování okruhu italských partnerů a kde může uplatnit vlastní kreativitu
- spolupodílí se na webové prezentaci a pomáhá ji rozvíjet a domýšlet

Nabízíme:
- práce na HPP ve stabilní společnosti, která je na trhu již 24. sezónu
- stravenky
- stmelený a vstřícný kolektiv
- zvýhodněné ceny dovolené pro zaměstnance
- po zapracování zvýšení mzdy, další zvyšování podle výsledků práce
- práce v centru Brna

Nástup:
- ihned (nebo dohodou)
Volné místo referent cestovní kanceláře se znalostí italštiny pro lokalitu Brno.