Dělník/dělnice potravinářské výroby

  • Hodonín

Pracovní místo ( Dělník/dělnice potravinářské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: DELIMAX a.s., Bratislavská č.p. 1647/3
695 01 Hodonín 1.
Přední český výrobce lahůdek a rybích produktů přijme do hlavního pracovního poměru dělníky potravinářské výroby:
Požadujeme:
praxe v potravinářství výhodou
dobrou pracovní morálku
dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
práci v zázemí významné potravinářské firmy
velmi dobré mzdové podmínky
příspěvek na závodní stravování
5 týdnů dovolené
odměny k životnímu jubileu, roční odměny
příspěvek za doporučení nového zaměstnance
možnost profesního i osobního rozvoje v rámci společnosti
Kontakt: tel. 518 692 125 od 9:00 do 11:00 a e-mailem: personalni@delimax.cz.
Volné místo dělník/dělnice potravinářské výroby pro lokalitu Hodonín.