OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro hydrantové systémy

  • Chotyně

Pracovní místo ( OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro hydrantové systémy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- velmi dobré komunikační schopnosti
- logické uvažování, pečlivost, obchodní talent
Nabízíme:
- kancelář v Chotyni
- zajímavé finanční ohodnocení (plat+provize)
- práce na HPP
- auto (i k soukromým účelům)
- telefon
- notebook (možná práce home office, ale také v terénu)
- školení, stravenky, benefity
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pondělí až pátek od 7.00 do 16.00 hod.
Volné místo obchodně technický zástupce pro hydrantové systémy pro lokalitu Chotyně.