PROJEKTOVÝ MANAŽER (DEMO_EC) na odboru strategického rozvoje a dotací Magistrátu

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER (DEMO_EC) na odboru strategického rozvoje a dotací Magistrátu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokládaným prodloužením po dobu trvání projektu a možností změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, příp. dle vzájemné dohody. Plat: 11. platová třída podle nař. vl. č. 341/2017 Sb. a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu; zkušenosti s řízením projektů; dobrá znalost práce s PC (Windows, Microsoft Office), řidičský průkaz skupiny B; velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita, kreativita, vysoké pracovní nasazení, schopnost analyticky a koncepčně myslet; znalost anglického jazyka pro komunikaci v projektu na komunikativní úrovni. Uvítáme: orientaci v problematice fondů a v operačních programech EU, praxi ve veřejné správě, zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek, s finančním řízením ve veřejné správě, schopnost komunikace v německém jazyce.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 7. května 2018.
Volné místo projektový manažer (demo_ec) na odboru