NÁSTROJAŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( NÁSTROJAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- oprava přípravků, nástrojů a forem
- laserové navařování nástrojů
- finišování povrchů po zavaření
- pravidelná údržba strojního parku
- výměna vstřikovacích nástrojů (forem) na lisech
Požadujeme:
- znalost obsluhy CNC strojů
- znalost vstřikovacích forem
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- technické myšlení
- uživatelská znalost práce s PC
- praxe v oboru min. 1 rok
- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou (nabízíme možnost si dodělat u nás)
- řidičský průkaz B
- pečlivost a dobré organizační schopnosti
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny, další…)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- školení v oboru
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo nástrojař pro lokalitu Liberec.