Koordinátor aktivit (administrativní pracovník)

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Koordinátor aktivit (administrativní pracovník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zpracovávání podkladů pro přípravu a realizaci projektů, aktivit střediska, shromažďování výstupů, publicita, komunikace mezi projektovým týmem a donátory, propagace a depistáž, shromažďování informací a kontaktů na odborná a spolupracující pracoviště, komunikace s pracovním týmem, zálohování PC, příprava pravidelných i mimořádných aktivit ve středisku (setkání, pobyty, sbírky), spolupráce s FR a PR.
Požadujeme: minimálně ukončené SŠ s maturitou, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci, výborné komunikační, organizační schopnosti, časová flexibilita, nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita, trestní bezúhonnost, nutná znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel, Word, Outlook) , znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost prodloužení), zaměstnání na zkrácený úvazek (20 hodin týdně), pružnou pracovní dobu (dle dohody, předpoklad: každý den 8:00 - 12:00, v případě potřeby však i déle než 4 hodiny denně a za to pak možnost čerpání volna v jiný den), prostor pro seberealizaci, kvalitní týmovou spolupráci, prohlubování a zvyšování kvalifikace, týmové i individuální supervize, 5 týdnů dovolené.
Nástup: Květen 2018
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz.
Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobníc