IT technik

  • Boskovice

Pracovní místo ( IT technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup ihned nebo dle domluvy.
Máte rád IT prostředí a je v něm práce pro Vás výzvou? Jste prozákaznicky orientovaný? Baví Vás řešit náročné IT projekty? Hledáte stabilní společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup? Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tako pracovní nabídka přímo pro Vás.
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: správu počítačových sítí a serverů u našich zákazníků, zajištění technické podpory, jednání u zákazníka, analýza prostředí, tvorba nabídek, nákup a instalace u zákazníka.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, IT nebo elektro výhodou, AJ na technické úrovni (čtení manuálů), znalost síťových služeb, znalost základního návrhu LAN síťové infrastruktury, znalost MS SQL severu, MS Exchange, Office 365, znalost serverových operačních systémů MS Windows Server, znalost Microsoft Active Directory, odpovědnost, samostatnost, iniciativa, schopnost analyzovat, hledat řešení, schopnost učit se novým věcem, procesům, časovou i myšlenkovou flexibilitu, dobrou komunikaci uvnitř i vně firmy, obchodní nadání.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, motivační finanční ohodnocení - 20.000-30.000 Kč dle praxe a zkušeností, jazykové a profesní vzdělávání, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, sick days, firemní mateřskou školku, podporu dojíždění, věrnostní a zaměstnanecký benefit, aj., nové a moderní pracovní prostředí.
První kontakt na mail. adrese: personalni@gatema.cz
Volné místo it technik pro lokalitu Boskovice.