PERSONALISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PERSONALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, nástup od 1. 5. 2018
- Platové zařazení: 10. platová třída
- Náplň práce: Komplexní zajištění personální agendy zaměstnanců, zabezpečení veškerých úkonů souvisejících se vznikem pracovního (služebního) poměru, vedení evidence uchazečů o zaměstnání, organizace výběrových řízení, vedení agendy pracovních úrazů
- Požadujeme: vzdělání minimálně vyšší odborné ekonomického nebo vhodného humanitního směru (právo, personalistika); praxe s vedením personální agendy výhodou; zkušenost se systémem SAP výhodou; zkušenost s vícesměnným provozem výhodou; dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office); ŘP sk. B; pečlivost, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení; ochota k odbornému vzdělávání; schopnost týmové spolupráce. Více informací na khk.hzscr.cz
- Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolená navíc, pružná pracovní doba, po zapracování možnost osobního příplatku
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: olga.pluharova@hkk.izscr.cz
Volné místo personalista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.