Asistent/ka obchodu

  • Česká Ves

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 10.5.2018!!!
První kontakt písemný!!!

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou nebo vyučení s maturitou
- Praxe v oblasti stavebnictví výhodou
- Obchodní a technickou vyzrálost
- Vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- Orientaci na výsledek
- Práci na PC - aktivní znalost MS Office, internet
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- Ochota učit se novým věcem, dlouhodobý zájem o stavební obor

Pracovní náplň:
- Práce s poptávkami, roztřídění a následný telefonický kontakt s potencionálními zákazníky
- Zadávání informací o zakázce a požadavcích zákazníka v rámci CRM systému
- Spolupráce při naceňování zakázek s rozpočtáři
- Organizace plánu návštěv techniků
- Finální nacenění zakázky a tvorba smlouvy
- Spolupráce na fakturaci na zákazníka a hlídání splatností a úhrad
- Řádná a zodpovědná péče o své zákazníky po celou dobu od poptávky až po realizaci
- Plnění příkazů a úkolů svého nadřízeného

Nabízíme:
- Perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví
- Práci na HPP
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Zajímavou práci v měnící se dynamické společnosti, zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací

Zaměstnanecké výhody: Kafeterie, příjemné pracovní podmínky a kolektiv
Mzda: 17.000,- Kč + provize ze zakázek ...

Zájmci se mohou hlásit:
- v případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis na email: info@chytrapena.cz
Volné místo asistent/ka obchodu pro lokalitu Česká Ves.