EvoBus Česká republika s.r.o.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe ve svařování 2-3 roky, fyzická náročnost, prodloužené směny, flexibilita.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené.
Možnost jednosměnného nebo dvousměnného provozu. Nutný e-mailový kontakt.
Volné místo zámečnické práce pro lokalitu Holýšov.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 03. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: EvoBus Česká republika s.r.o.
Ulice: K EvoBusu 610
Město: Holýšov
PSČ: 345 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michaela Navrátilová
E-mail: michaela.navratilova@daimler.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EvoBus Česká republika s.r.o.