Recepční wellness

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Recepční wellness ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Palace Zvon, Hlavní třída 68/6, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: časování procedur, udržování provozu v souladu se všemi potřebnými předpisy, podílení se na zajištění efektivního chodu Spa recepce s cílem poskytování vysoké kvality služeb hotelu, zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému, jednání s hosty a řešení jejich požadavků. Požadujeme: dobré komunikační schopnosti i v zátěžových situacích, příjemné a profesionální vystupování, výborný klientský přístup, min. SŠ vzdělání, zdravotní sestra/bratr vítáno, znalost NJ a RJ - schopnost domluvit se s hosty (další jazyky výhodou), znalost práce na PC, praxe na wellness recepci vítána (ale není podmínkou). Nabízíme: příspěvek na stravování, měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, penzijní připojištění / životní pojištění, zázemí silné a stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS s.r.o. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:00 h) anebo e-mailem (profesní životopis zaslat na e-mail jitka.rounova@orea.cz, na jehož základě budou vybraní kandidáti pozváni na pracovní pohovor) anebo osobně na adrese Hotel Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně (10:00-14:00 h).
Volné místo recepční wellness pro lokalitu Mariánské Lázně.