Masér/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden, 12-ti hodinové směny (9:00-21:00 h). Náplň práce: provádění klasických a dalších druhů masáží dle nabídky. Požadujeme: masérské osvědčení, další certifikáty výhodou, profesionální přístup ke klientům, příjemné vystupování, základní znalost NJ a RJ (znalost dalších jazyků výhodou). Nabízíme: příspěvek na stravování, měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, penzijní připojištění, zázemí silné a stabilní společnosti, možnost profesního a osobního růstu, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS s.r.o. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 10:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 10:00-15:00 h).
Volné místo masér/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.