DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN

  • Stružná

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: provozovna Horní Tašovice, okr. Karlovy Vary
Optimální nástup: ihned, nejpozději však 1.7.2018
Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva
Požadujeme: SOU vzdělání, flexibilitu, fyzickou zdatnost
Uvítáme: ŘP skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, strojnický průkaz
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené na zotavenou, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, program benefitů Flexi Pass, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu zaměstnavateli, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání pracovního poměru možnost příspěvku na penzijní pojištění, příspěvek na kartu Multisport
Volné místo dělník ve výrobě nerudných surovin pro lokalitu Stružná.