FORNAL trading s.r.o.

Zámečník - svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Měrůtky
- Svařování dílů a sestav komunálních nástaveb nákladních automobilů.
- Požadavky: vzdělání nižší střední odborné/vyučení, svářečský průkaz CO2, praxe v oboru min. 2 roky
- Benefity: stravenky a podnikové stravování, 5 týdnů řádné dovolené, půlroční odměny 2 x 4 000 Kč + věrnostní odměny, sociální zázemí, nový výrobní závod
- Kontakt osobně na pracovišti Po-Pá 7:00 - 14:00 hod. (Měrůtky 80, 767 01 Lutopecny) nebo telefonicky Po-Pá 7:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obchod@fornal.cz
Volné místo zámečník - svářeč pro lokalitu Lutopecny.

Požadavky
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zámečník - svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: FORNAL trading s.r.o.
Ulice: 80
Město: Lutopecny
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Kunčarová
E-mail: obchod@fornal.cz
Telefon: +420 573 514 011,775 310 951

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORNAL trading s.r.o.