Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zámečník - svářeč

Pracovní místo ( Zámečník - svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Měrůtky
- Svařování dílů a sestav komunálních nástaveb nákladních automobilů.
- Požadavky: vzdělání nižší střední odborné/vyučení, svářečský průkaz CO2, praxe v oboru min. 2 roky
- Benefity: stravenky a podnikové stravování, 5 týdnů řádné dovolené, půlroční odměny 2 x 4 000 Kč + ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Stojní zámečníci Z:26.9.2018.A:15.2.2019. Místo výkonu práce Odry. Požadavky: Vyučení v oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, manuální zručnost, znalosti z oboru hydraulika a pneumatiky výhodou. Nabízíme: K základnímu platu měsíční prémie, ...
SUM ODRY, s.r.o. Odry, Inzerováno dnes

Svářeči Pro naše klienty přijmeme pracovníky na pozici svářeč CO2, TIG, zámečník do ČR. Volné místo svářeči pro lokalitu Olomouc.
RODYCH s.r.o. Olomouc, Inzerováno dnes

ZÁMEČNÍCI Požadujeme - vyučen v oboru, příp. v příbuzném oboru nebo praxe v oboru zámečník min. 3 roky, svářečský průkaz na el. oblouk. Náplň práce - zámečnické práce, svařování, montáže. Pracovní doba 7:00 - 15:30, nástup možný ihned. Prémie ve výši 1% - 50% ...
Stavby Střechy Komíny s.r.o. Třinec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit