SKLADNÍK, ŘIDIČ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SKLADNÍK, ŘIDIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Karásková Dagmar, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz

Nabízíme práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem.

V současné době hledáme kolegu do skladu. Jedná se o denní naskladnění zboží, vyzvednutí objednaného zboží u dodavatele, dovoz do našeho skladu, zabalení a vyskladnění zboží pro konečné zákazníky dle objednávek a odeslání poštou.
Jedná se o osmi hodinovou pracovní dobu.

NABÍZÍME:
- stabilní pozici s možností profesního růstu
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
- přátelský mladý kolektiv
- možnost seberealizace
- práce v Karlových Varech - sklad Stará Role

POŽADUJEME:
- řidičský průkaz skupiny B
- základní rozhled v oblasti skladového hospodářství
- umění komunikovat s lidmi
- spolehlivost a čestnost
- ochota učit se novám věcem
- orientace na výkon, práce pro firmu
Volné místo skladník, řidič pro lokalitu Karlovy Vary.