Referent/ka administrativy - asistent/ka personálního odboru

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Referent/ka administrativy - asistent/ka personálního odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žukovova č.p. 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Vedení agendy ředitele odboru
Zajišťování procesu řízení lidských zdrojů pro odbor, příprava podkladů pro mzdy, komunikace s personalistou centrály
Zajišťování pracovních cest pro pracovníky odboru
Zajišťování kancelářských potřeb pro odbor
Archivace dokumentů
Požadavky na uchazeče:
Nejlépe VŠ vzdělání, či SŠ ekonomického směru
Znalost AJ
Znalost práce na PC uživatelsky
Komunikativnost, odpovědnost
Nabízíme:
Flexibilní a zajímavou práci
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní pojištění
Možnost 13.platu
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo referent/ka administrativy - asistent/ka personálního odboru pro lokalitu Ústí nad Labem.