PROVOZNÍ MONTÉR

  • Klatovy

Pracovní místo ( PROVOZNÍ MONTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: vyučení nebo SŠ - obor instalatér či montér vodohospodářských zařízení, samostatnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B
VÝHODOU: praxe v oboru, znalost dalších prací v montáži
PRACOVNÍ NÁPLŇ: preventivní a běžná údržba vodovodní a kanalizaační sítě a objektů včetně přípojek, stavebně-montážní činnost na vodovodní a kanalizační síti a objektech, odečty měrných objektů, pohotovostní služba
NABÍZÍME:jistotu a stabilitu tradiční firmy, odpovídající platové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, volné víkendy, možnost dalšího profesního vzdělávání
BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, 3 sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, slevy na mobilní tarify, pravidelný inflační růst mezd
Pro další informace volejte vedoucího provozu Ing. Gub rice - tel. 602 352 166
Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem elektronicky na e-mail vodospol@vodospol.cz, nebo poštou na adresu: VODOSPOL s.r.o., Ostravská 169, 339 01 Klatovy.
Volné místo provozní montér pro lokalitu Klatovy.