elektrikář

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny
stravenky
kontakt:e-mail: kamila.hornikovaatnandemokandemo.cz
Volné místo elektrikář pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Provozní elektrikář Dostavte se k osobnímu jednání v pracovní dny od 6:00 do 14:00 hod. na adresu místa výkonu práce - životopis s sebou. nebo volat na tel.č.: 724 935 243 v době PO-PA od 6,00 - 18,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Pa a Ha - opravy a ...
Pa a Ha - opravy a revize zdvihacích zařízení a jeřábových drah s.r.o. Chomutov, Inzerováno včera

Provozní elektrikář NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Vhodné i pro absolventy. Popis pracovní činnosti: Kontroly, údržby, opravy a seřizování technického zařízení Požadavky: Vyučen v oboru elektro - vyhláška č.50/1978 Sb.§ 6 Praxe a zkušenosti v průmyslovém (výrobním) ...
VITRABLOK, s.r.o. Duchcov, Inzerováno včera

údržbář, elektrikář místo výkonu práce: Pekárenská 987 Žatec ke mzdě náleží příplatky dle zákoníku práce, celkem cca 22000 čistého vyučení v oboru zámečník výhodou svářečské zkoušky výhodou ŘP sk. B předpokládáme následné prodloužení prac.poměru na dobu neurčitou, ...
UNITED BAKERIES a.s. Žatec, Inzerováno včera