DENIS PRAHA s.r.o.

svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Legios Loco a.s., Husova 402 Louny
platný svářečský průkaz CO2 a požadovaná praxe min. 1 rok
kontakt: firma.denis@email.cz, telefonicky na č. 602308558/ nebo 724881888
Volné místo svářeč pro lokalitu Louny.

Požadavky
Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: DENIS PRAHA s.r.o.
Ulice: Husova 402
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Teodor Tsohla
E-mail: firma.denis@email.cz
Telefon: +420 602 308 558,725 488 188 8

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DENIS PRAHA s.r.o.