Konstruktéři

  • Drásov

Pracovní místo ( Konstruktéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: konstruktéři
Vývoj mechanických dílů pro avioniku, vývoj a aplikace nových technologií, spolupráce při stavbě vzorků, jejich testování a vyhodnocení, odpovědnost za díl/projekt od začátku až k náběhu sériové výroby. Znalost software Solid Works, zkušenost ve vývoji, konstrukci a designu výrobku, tvorba výrobní dokumentace včetně technických výkresů a 3D modelů. Řidičské oprávnění, práce na PC. Anglický jazyk výhodou.
Nástup: 1.6.2018 Mzda: 25 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt: Nielsen Jana, tel.: 603 152 960, e-mail: jana@aveogroup.com
Místo výkonu práce: Aveo Engineering Group, s.r.o., letiště, Drásov č.p. 202, Příbram 1
Volné místo konstruktéři pro lokalitu Drásov.