OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA JUNIOR

  • Opava

Pracovní místo ( OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123, své životopisy zasílejte na e-mail: alena.grelova@nn.cz
Do naší nově otevřené pobočky v centru Opavy hledáme zkušené, ale i méně zkušené kolegy .
SŠ/SOU s maturitou a čistý trestní rejstřík, komunikativnost se zájmem nebo zkušeností v obchodní oblasti a obchodního ducha, nadšení do práce a schopnost prosadit se.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: péče o stávající klienty a správa jejich portfolia, vedení osobních schůzek a vyjednávání obchodních případů - vše za podpory a dohledu zkušeného manažera. Obchod je o vyhledávání obchodních příležitostí a komunikaci s klienty
Nabízíme: Atraktivní systém odměn (pevná a výkonová odměna), flexibilní pracovní doba, intenzivní odborný trénink na pozici obchodníka, možnost vlastní seberalizace a nastartování kariéry pod vedením zkušeného manažera, smlouvu na dobu neurčitou, týmové akce, firemní soutěže a další fajn benefity.
Volné místo obchodní specialista, specialistka junior pro lokalitu Opava.