Manipulační dělník ve výrobě

  • Hořice

Pracovní místo ( Manipulační dělník ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Průmyslová č.p. 1128, Hořice v Podkrkonoší.
Hledáme brigádníky, event. PP na dobu určitou s možností prodloužení, pro výrobu a montáž jízdních kol, výrobní závod Hořice v Podkrkonoší (okr. HK). Zaučíme.

Mzda: od 16.000 Kč, od 100 Kč/hod. (brigádník)

Požadavky:
- spolehlivost
- zručnost
- pracovní nasazení
- nástup konec dubna, event. začátek května 2018

Životopisy posílejte na: personalni@olpran.cz
Volné místo manipulační dělník ve výrobě pro lokalitu Hořice.