montážní dělník/nice spojek

  • Dobřany

Pracovní místo ( montážní dělník/nice spojek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na kandidáta: Min. vyučen v technickém oboru, znalost čtení technické dokumentace, uživatelská znalost práce na PC, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
Popis pracovní pozice: Výroba drážek pro pero, montáž dílů dle prac. návodu nebo výkresu, značení dílů dle specifikace, balení dílů dle prac. návodu, kontrola správnosti použité etikety na balení, příprava dílů k expedici
Nabízíme: 5 týdnů dovolené (1 týden nad rámec zákona), příspěvek na stravování, zázemí silné zahraniční společnosti, práce na HPP
Volné místo montážní dělník/nice spojek pro lokalitu Dobřany.