Samostatná/ý účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatná/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
znalost podvojného účetnictví a daňové evidence, orientace v DPH a ostatních daních
znalost práce na PC (POHODA, WORD, EXCEL…)
komunikativnost, příjemné vystupování
praxi na pozici samostatné účetní min. 3 roky
vysoké pracovní nasazení
spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
znalost účetních a daňových zákonů
ŘP výhodou

Náplň práce:
zpracování a vedení podvojného účetnictví firmy
zpracování a vedení daňové evidence
kontrola a zpracování přijatých faktur
vystavování faktur
vedení pokladny
zpracování DPH
spolupráce při uzávěrkách a DPPO
komunikace s bankou
zpracování bankovních výpisů, párování plateb
evidence majetku
archivace dokladů
zpracování účetních závěrek
evidence pohledávek

Nabízíme:
Stravenky, mobilní telefon, pravidelná školení, pružná pracovní doba, pracoviště v centru Brna
Volné místo samostatná/ý účetní pro lokalitu Brno.