JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh

Zástupce vedoucí prodejny + pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - zástupce vedoucí prodejny na zkrácený pracovní úvazek
Náplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu

Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.

Pracovní doba: PO-PÁ 7:00-12:00 a 13:00-16:30 hod., SO 7:00-11:00 hod.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email zamykalova@jednota-zabreh.cz nebo kontakt telefonicky.
Volné místo zástupce vedoucí prodejny + pokladní pro lokalitu Petrov nad Desnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zástupce vedoucí prodejny + pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
Ulice: 148
Město: Petrov nad Desnou
PSČ: 788 16

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iva Zamykalová
E-mail: zamykalova@jednota-zabreh.cz
Telefon: +420 777 765 517

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh