Barmani

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( Barmani ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: náměstí Míru 1103, 698 01 Veselí nad Moravou. Do nově zrekonstruované provozovny Herna Club Atlantida přijmeme nové pracovníky na pozici barman/barmanka.
Požadujeme: příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost, schopnost samostatné a zodpovědné práce, zájem o tento obor. Ochota pracovat na směny. Praxe alespoň 1 rok výhodnou, není ale nutnou podmínkou. Provoz denně 10-03 hod.
Popis práce: registgrace hráčů a návštěvníků herny, obsluha hostů baru a herny. Doplňování a evidence zboží, závěrečná inventura.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, příjemný mladý kolektiv, zázemí solidní a stabilní společnosti. Profesní životopis zasílejte na email: sarka.f@centrum.cz. Pro osobní schůzku je nutno domluvit se telefonicky. Provize z tržeb.
Volné místo barmani pro lokalitu Veselí nad Moravou.