Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách)

  • Chřibská

Pracovní místo ( Pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.
Požadavky:
Spolehlivost, ochota pečovat o klienty s psychiatrickou diagnózou, s obtížemi v komunikaci a mnohdy také péče o jedince s pohybovým omezením. Praxe v přímé obslužné péči výhodou, řidičský průkaz výhodou. Kurz pracovníka v sociálních službách a jiné kvalifikační kurzy výhodou. Uvedená mzda je hrubá mzda s příplatky, platí pro uchazeče s kurzem pracovníka v sociálních službách. Odměna je nastavena individuálně s plánem zapracování a vývojem odměny dle praxe, vzdělání a rychlosti zapracování. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně minimálně jednou ročně. Pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou.
Nabízené výhody:
Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); víkendové svozy z měst v okolí, příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (24 hodin ročně); Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům vždy po odpracovaném roce v pracovním poměru věrnostní odměna. Náborový příspěvek - 8.000,--. Individuální a osobní přístup.

Kontakt: Kontakt: telefonicky 8:00 - 16:00, e-mailem
Volné místo pečovatel/pečovatelka (pracovník v sociálních službách) pro lokalitu Chřibská.