SENIOR PROGRAMER DesignA!R (Full-stack vývojář)

  • Liberec

Pracovní místo ( SENIOR PROGRAMER DesignA!R (Full-stack vývojář) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁME DVA ODBORNÍKY PRO PODPORU ÚDRŽBY JAVA A PRO PODPORU APLIKACÍ
DesignA!R je webový software pro konfiguraci produktů vzduchotechniky. Aktuálně je používán pouze pro manipulaci s decentralizovanými jednotkami. Produkt je založen na konfigurátoru Tacton a používá se Kisters pro3D provedení a interakci. Software je psán obecným způsobem, takže data související s produktem lze přidat nebo upravit interními specialisty společnosti.
Pokud chcete být součástí změny, přijďte a přidejte se k nám ve městě Liberec na pozici:
Senior Programer DesignA!R (Full-stack vývojář)
VÁŠ PROFIL-POŽADUJEME:
- Velmi dobrou praxi s backendovým vývojem JAVA, s databázemi MS SQL, JSON
- Dobrou praxi s vývojovým scriptem JAVA, s Tomcat8, s úložištěm Git
- Praxi s Maven, IntelliJ, se Selenium (automatizovaný test), Tacton
- Praxi se správou releasů, s HTML5 a CSS
- Základní pochopení decentralizovaných vzduchotechnických jednotek
- Velmi dobrou angličtinu
VÝHODOU JE:
- Praxe s rámcem Mustache, s JQuery, s prohlížečem Kisters 3D
- Praxi s TeamCitiy, s Youtrack, s Spring, s obecnou softwarovou podporou
- Německý jazyk
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo senior programer designa!r (full-stack vývojář) pro lokalitu Liberec.