Iurii Mykhailets

TESAŘI

Odeslat

Pracovní náplň
TESAŘI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky, emailem.
Volné místo tesaři pro lokalitu Králův Dvůr.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TESAŘI

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Iurii Mykhailets
Ulice: Na Louce 93
Město: Králův Dvůr
PSČ: 267 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iurii Mykhailets
E-mail: jurij49@email.cz
Telefon: +420 773 052 360

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Iurii Mykhailets