elektrikář

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Raisova 1187 Žatec
Firma sídlící v Žatci HP - Pelzer s.r.o. odštěpný závod Žatec (součást skupiny Adler-Pelzer Group) zabývající se výrobou plstěných a plastových výrobků pro automobilový průmysl (zvukové a tepelně izolační produkty) hledá nové pracovníky do různých částí ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Strojníci lanové dráhy, elektrikáři Jedná se o pozici strojníci lanové dráhy, elektrikáři !!! Místo výkonu práce: Dusíkova 81, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Pracovní doba: 9:00-17:30 h. Požadujeme: vyučení v oboru elektro nebo strojní, platná vyhláška ...
Snowhill Mariánské Lázně s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 2 dny

Stavební a provozní elektrikáři Kontakt telefonicky nebo osobně: Štěpanská 61 (po,pa 9-12) Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu Praha.
PRAHA INVESTOR CZ S.R.O. Praha, Inzerováno před 2 dny

POMOCNÍK ELEKTRIKÁŘE MÍSTO VÝKONU : Bílkova č.p. 855/19, Staré Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : Kostiantyn Bokovyi, tel.: +420 777 941 244 mezi 15 – 17 00, e-mail: prukr.eu@gmail.com NENÍ POTŘEBA VZDĚLÁNÍ V OBORU ELEKTRIKÁŘ. PRACOVNÍK BUDE VYKONÁVAT POMOCNÉ NEODBORNÉ ...
LJUDMYK s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny