Základní škola Velké Přílepy

učitelúka I.stupeň, II.stupeň-zeměpis,chemie,informatika

Odeslat

Pracovní náplň
Náborový příspěvek 30 000 Kč.
Nutná kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění.
Platové ohodnocení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Možnost pořádat volnočasové aktivity a podílet se na směřování školy.
Odměny v závislosti na odvedené práci, osobní notebook, příspěvky na stravování, dovolenou, sport, kulturu a vzdělávání..
Volné místo učitelúka i.stupeň, ii.stupeň-zeměpis,chemie,informatika pro lokalitu Velké Přílepy.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: učitelúka I.stupeň, II.stupeň-zeměpis,chemie,informatika

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Velké Přílepy
Ulice: Pražská 38
Město: Velké Přílepy
PSČ: 252 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Ben Saidová
E-mail: pavlina.ben.saidova@zsvelkeprilepy.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Velké Přílepy