UČITEL/-KA v MATEŘSKÉ ŠKOLE

  • Chvalkovice

Pracovní místo ( UČITEL/-KA v MATEŘSKÉ ŠKOLE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Plný pracovní úvazek. Nástup možný od 1. 9. 2018. Po domluvě i dříve. Pracovní doba 6:30 - 16:00.
Požadavky: pedagogické vzdělání, zájem o inovativní pedagogické přístupy, ochota na sobě pracovat a dále se vzdělávat, vstřícný přístup k dětem, samostatnost, důslednost, systematičnost.
Zaměstnavatel nabízí: práci v příjemném pracovním kolektivu, možnost realizovat vlastní nápady, možnost sebevzdělávání a osobního rozvoje dle vlastního výběru, příplatek na penzijní připojištění, plat dle tabulek, školní obědy.
Své životopisy zasílejte na e-mail skola@chvalkovice.cz. Tel. číslo 739 203 113 (7:30 - 14:00), Mgr. Markéta Ulrychová.
Volné místo učitel/-ka v mateřské škole pro lokalitu Chvalkovice.