VÝROBNĚ-MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK do výroby prosklených hliníkových fasád, oken a dveří

  • Černá Hora

Pracovní místo ( VÝROBNĚ-MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK do výroby prosklených hliníkových fasád, oken a dveří ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: U Lihovaru 577, 679 21 Černá Hora
Náplň práce:
• výroba + kompletace hliníkových dílů (rámů oken, dveří, výkladců)
Požadavky:
• manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, odpovědnost za odvedenou práci, týmová spolupráce
• čtení technické (výrobní) dokumentace výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
• zaučení po nástupu do zaměstnání
• stabilní dlouhodobé zaměstnání v příjemném kolektivu
• práce v čisté a vytápěné výrobní hale
• zajímavé mzdové ohodnocení vč. mzdových bonusů
• příspěvek na stravování, sick days
• odborná školení a možnost profesního rozvoje
Volné místo výrobně-montážní pracovník do výroby prosklených hliníkových fasád, oken a dveří pro lokalitu Černá Hora.