Programátor PHP

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor PHP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do 25 členného týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Programátor PHP. Budete mít příležitost spolupracovat na zajímavých projektech, seznámit se s novými technologiemi a pracovat na svém osobním růstu.
Pozice je vhodná pro absolventy VŠ nebo studující poslední ročníky, ale i šikovné lidi, kteří se nebojí učit nové věci, mají rozvinuté logické myšlení a mají chuť rozvíjet svou kariéru v oblasti IT.

Vaším hlavním úkolem/zodpovědností bude:
• Spolupráce s týmem na realizacích projektů.
• Ochota naučit se nové věci (objektově orientované programování, PHP, composer)
Požadavky:
• Znalost PHP, MySQL, HTML, JavaScript, Symfony
• Znalost práce s verzovacím systémem GIT
• Schopnost čtení a pochopení existujícího kódu.
• Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme:
• Práci na zajímavých projektech (tvorba eshopů a webů).
• Práci v české společnosti, která je předním výrobcem internetových aplikací již od roku 2002.
• Získání nových zkušeností a praxe.
• Pohodové pracovní prostředí a výborný pracovní kolektiv.
• Relax zónu s výhledem na Špilberk a Petrov přímo z kanceláře.
• Atraktivní bonusy a benefity.
• Plně vybavené a moderní pracoviště v brněnském ústavu výpočetní techniky CERIT Science Park, Fakulta informatiky MU Brno
• Plný úvazek.
Volné místo programátor php pro lokalitu Brno.