Programátor internetových stránek - začátečník

  • Děčín

Pracovní místo ( Programátor internetových stránek - začátečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce:
Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

NÁPLŇ PRÁCE:
• příprava podkladů z dodaných grafických návrhů ve Photoshopu
• převádění grafických návrhů do HTML/CSS kódů
• drobné JavaScriptové práce
• tvorba a úpravy PHP/MySQL kódů
• spolupráce s ostatními členy týmu
• spoluúčast na komunikaci se zákazníky

NABÍZÍME:
• práci v pohodovém týmu
• zaměstnání i bez předchozí praxe v oboru (při splnění požadavků)
• průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference)
• odměny z každé realizované zakázky

POŽADAVKY:
• základní znalost HTML 4 / XHTML 1 (HTML 5 výhodou)
• základní znalost CSS 2 (CSS 3 výhodou)
• základní znalost PHP 5 / MySQL (PHP 7 výhodou)
• základní znalost JavaScriptu a AJAX výhodou
• práce s Adobe Photoshop výhodou

Kontaktní osoba:
Michal Hanzlík, e-mail: info@bbs.cz
Volné místo programátor internetových stránek - začátečník pro lokalitu Děčín.