Realitní makléři

  • Hodonín

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Dukelských hrdinů 3653/1, 695 01 Hodonín. Do našeho týmu hledáme obchodníka pro prodej již nabraných nemovitostí. Nabízíme zajímavou práci, podpořenou nejmodernějším know-how s možností výdělku bez horního limitu. Zkušenosti v realitním oboru výhodou. Na realitním trhu působíme bezmála 18 let a jsme ryze česká společnost. Naše firemní kultura je založena na vysokých etických standardech, více na www.sdk-reality.cz
Požadujeme: obchodní talent, tah na branku, výborné komunikační dovednosti, ochotu vzdělávat se, časovou flexibilitu, zájem o realitní trh, cílevědomost, ŘP sk. B, příjemné vystupování. Nabízíme: možnost nadstandardních výdělků, důkladné zaškolení na naše náklady, pružná pracovní doba, fixní plat, HPP, inzerci a marketing na náklady společnosti, vysoké odměny za zprostředkování hypotéky, právní poradenství pro každého makléře, zázemí stabilní realitní kanceláře. Kontakt na tel. 603 513 494 od 9:00 do 15:00 hod, na mail: marcela.knotkova@sdk-reality.cz
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Hodonín.