Pracovník/ce v provozu

  • Teplice

Pracovní místo ( Pracovník/ce v provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní doba: krátký dlouhý týden, 7 - 19 hodin
Unikátní příležitost ve stabilní a populární restauraci, která je na trhu již 12 let. Progresivní mladý tým vedený majitelkou se zahraničními zkušenostmi. Přijme člověka s vášní pro vaření a pečení, týmovou a kvalitní práci.
Požadujeme: praxe vítaná, zbytek naučíme s naším týmem, protože máme vlastní osobitý přístup, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, řidičský průkaz a znalost cizího jazyka výhodou.
Jedná se o výrobu dezertů, pečiva, svačin, obsluhování zákazníků v restauraci v době obědů (11:00 - 14:00 hodin
Mzda se odvíjí od vašich schopností a přínosů firmě. Nástupní plat je 25 000 Kč lidem s praxí.
Nástupní bonus 15 000 Kč
Nabízíme: kurzy vaření, školení, zaměstnanecké stravování
Hlásit se na email c111sro@gmail.com
Volné místo pracovník/ce v provozu pro lokalitu Teplice.