PRACOVNÍK PŘÍPRAVY A REALIZACE TERÉNNÍCH, LESNICKÝCH A KRAJINÁŘSKÝCH PRACÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK PŘÍPRAVY A REALIZACE TERÉNNÍCH, LESNICKÝCH A KRAJINÁŘSKÝCH PRACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- revitalizace přírodních lokalit za účelem zvýšení jejich biodiverzity a ekologické stability
- řízení provozu menších lesních školek (zahradnictví)
- péče o pozemky v majetku spolku (aktuálně cca 65 ha, které průběžně rozšiřujeme)
- příprava a realizace projektů na revitalizaci pozemků směrem k přirozené druhové skladbě
- komunikace s dalšími vlastníky pozemků za účelem změn hospodaření směrem k přírodě bližšímu
- vedení a koordinace menších zakázek v oblasti terénních prací
- vedení menšího týmu při realizaci jednotlivých projektů
Uvítáme:
- zkušenost s řízením lidí, organizací prací v terénu
- vzdělání nebo praxi v oblasti lesnictví, zemědělství, ochrany přírody, ekologie či souvisejících oborech
- dobré komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu
- schopnost samostatné práce a aktivní přístup
- uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet)
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řízení)
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- možnost domluvy a přizpůsobení úvazku
- nástup dle domluvy
Pro případné telefonické dotazy volejte od pondělí do pátku od 9.00 do 15.00 hod.
V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 28. 4. 2018
Při zasílání životopisu prosím uveďte, že souhlasíte s uschováním vašeho životopisu pro účely organizace.
Volné místo pracovník přípravy a realizace terénních, lesnických a krajinářských prací pro lokalitu Liberec.