HTML kodér

  • Blansko

Pracovní místo ( HTML kodér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Co bude tvojí pracovní náplní?
Zpracovávat a kódovat grafické návrhy webových stránek a jejích částí, spolupracovat na nových projektech a rozvíjet již běžící projekty.
Co od tebe očekáváme?
Alespoň SŠ vzdělání, 1 rok praxe, znalost HTML5, CSS3, responzivního návrhu a kompatibility mezi prohlížeči, spolehlivost, preciznost a chuť učit se novým věcem.
Pokud máš navíc základní znalosti PostCSS, jQuery, Gulp nebo Git, je to pro tebe výhodou. Pokud ne - nevadí, rádi tě to naučíme!
Co ti nabízíme?
Především skvělý tým zapálený pro věc, zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravu, notebook, práci na zajímavých projektech, odpovídající platové ohodnocení + odměny dle výsledků práce, v případě potřeby homeoffice, sickdays, nástup možný ihned.
První kontakt na e-mail. adrese: novotny@shean.cz
Volné místo html kodér pro lokalitu Blansko.