OSOBNÍ ASISTENCE

  • Klatovy

Pracovní místo ( OSOBNÍ ASISTENCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní asistence - dohoda o pracovní činnosti, pracovní poměr
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klatovy, případně okolí do 30 km
POŽADUJEME: ZŠ nebo střední vzdělání, nejlépe se způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo doplněné o akreditovaný kvalifikační kurz; komunikační a organizační schopnosti, sociální cítění, ztotožnění se s posláním organizace, ochotu vzdělávat se, výpis z rejstříku trestů
MZDA: 120 Kč/hod. (DPČ), od 17 000 Kč (HPP)

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a stručné vyjádření, proč se zájemce o práci uchází.
Přihlášky zasílejte do 30.9.2018:
poštou na adresu - Oblastní charita Klatovy, Václavská 12, 339 01 Klatovy
nebo e-mailem: vladimira.flaxova@klatovy.charita.cz

Více o službách na stránkách OCH Klatovy: www.charitakt.cz
Volné místo osobní asistence pro lokalitu Klatovy.