zámečník

Pracovní místo ( zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Husova 2995 Žatec
údržbářské, zámečnické práce
kontakt: osobně na provozovně od 6,30 do 15,00 hod
Volné místo zámečník pro lokalitu Žatec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zámečníci, svářeči Pracovní doba: PO - PÁ 6:00 - 14:30, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, požadujeme svářečský průkaz CO2, řidičský průkaz sk. B. Volné místo zámečníci, svářeči pro lokalitu Cheb.
DL KOVOINVEST CHEB s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Zámečníci Místo výkonu práce: iMech, Tepelská 551, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h. Požadujeme: svářečský průkaz CO2 (i po datu platnosti), praxe v oboru min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B. Kontakt ...
Jan Vondrášek Mariánské Lázně, Inzerováno včera

INSTALATÉR INSTALATÉR - mzda se odvíjí od délky praxe a kvalifikace - lze mít praxi jako zámečník, topenář, plynař - místo výkonu je dle zakázek, aktuálně Most, Meziboří, Teplice - doprava zajištěna služebním vozem Zaměstnanecké výhody: Prémie, příspěvek na ...
TOPSERVIS Novák s.r.o. Most, Inzerováno včera