TECHNIK/-ČKA STANICE TECHNICKÉ KONTROLY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA STANICE TECHNICKÉ KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru vzdělání technického směru a odbornou praxi v autoopravárenství nejméně 2 roky, nebo ukončené střední vzdělání s výučním listem v oboru vzdělání technického směru a odbornou praxi nejméně 6 let, ŘP sk. B a A, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- Náplň práce: provádění technických prohlídek na motorových vozidel do 3,5 tuny
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, práci v mladém a přátelském kolektivu, práci na dvě směny, 4 týdny dovolené, firemní benefit, náborový příspěvek 20 000,- Kč, mzdové ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč, Multisport kartu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: ivo.rejzek@olfincarpalace.cz
Volné místo technik/-čka stanice technické kontroly pro lokalitu Hradec Králové.