FINANČNÍ MANAŽER/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FINANČNÍ MANAŽER/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FINANČNÍ MANAŽER/-KA EVROPSKÝCH PROJEKTŮ
- PP na dobu určitou, nástup možný dle domluvy
- Náplň práce: finanční a projektové řízení vč. další spolupráce na administraci evropských projektů, zpracovávání a aktualizace finančních a věcných analýz fakulty, vyhledávání možností podávání projektových žádostí na národní i mezinárodní úrovni (národní operační programy, programy přeshraniční spolupráce a programy komunitární), spolupráce na přípravě projektových žádostí o poskytnutí dotace do výše uvedených programů, komunikace s příslušnými řídícími orgány jednotlivých programů (ministerstva apod.), komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy, spolupráce na ztadávání a administraci veřejných zakázek, zajištění vedlejší administrativy a činností souvisejících s chodem oddělení
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, ovládání jednacího jazyka, zkušenost s přípravou i finančním řízenímí projektů (zejména zpracování finanční části zprávy o realizaci projektu a žádosti o platbu, čerpání rozpočtu projektu, komunikace s pracovníky ŘO OP v otázkách způsobilosti výdajů, změny v rámci rozpočtu projektu, správa a evidence pohybů na účtu projektu, refundace výdajů apod.), zkušenosti s informačními systémy řídicích orgánů operačních programů, zkušenosti a orientace v oblasti veřejných zakázek, kontrol a auditů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), schopnost samostatné i týmové práce, schopnost analytického myšlení, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, ochota dále se vzdělávat
- Nabízíme: pra