Kuchař (kromě šéfkuchařů)

  • Brno

Pracovní místo ( Kuchař (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kuchař
SurGal Clinic vyhlašuje výběrové řízení na pozici kuchař/ka do nového stravovacího provozu
Požadujeme:
• vyučen/a v oboru kuchař/ka
• praxe v oboru 1 roky
• předchozí zkušenost ve zdravotnictví výhodou
• komunikativnost a flexibilitu
• pracovitost, samostatnost, spolehlivost a důslednost
• týmový duch
• ochotu učit se novým věcem
• zdravotní průkaz
• čistý trestní rejstřík

Náplň práce:
• příprava teplé a studené kuchyně
• dovednost výroby dietních jídel
• odpovědnost za dodržování norem a kvalitu přípravy stravy
• dodržování hygienických standardů HACCP a bezpečnostních norem

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• příjemné moderní prostředí
• pracovní doba (krátký - dlouhý týden od 6:00 - 18:00 h)

• práce v centru Brna
• bohatý bonusový systém, příspěvek na MHD
• mzda 30.000,- Kč
Volné místo kuchař (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brno.